O kosmetice se kterou pracuji

 

Příběh ESSENTÉ

Pracuji s kosmetikou špičkové kvality s nádechem luxusu. Jde o řadu kosmetiky Essenté, která je plně srovnatelná s tím nejlepším, co trh kosmetiky a profesionální péče o pleť nabízí.

Základní filozofií Essenté je skutečnost, že kosmetické přípravky by neměly mít pouze pěstící a dekorativní účinky, ale měly by aktivně napomáhat ke zlepšování zdravotního stavu a vzhledu pleti. Essenté dopřává luxus, v podobě pleťové péče, ženám a mužům s různými typy pleti a uspokojuje i ty nejnáročnější klienty.

Kosmetika se kterou pracuji zcela naplňuje mezinárodní kritéria, která ji opravňují k tomu, aby byla označována výrazem kosmeceutikem, což je všeobecně uznávané označení pro nejvyšší kategorii kosmetických produktů.

Co zančka Essenté vyjadřuje?

Vyjadřuje inspiraci Francie, kolébku moderní evropské kosmetiky, i to, že tím nejdůležitějším základem (fr. "essentiel") pro krásnou pleť, je její zdraví ("senté").

V péči o vaši pleť vás přesvědčím o tom, že i česká firma vyvinula kosmetiku, která je kvalitou, účinky, vůní i designem srovnatelná s nejlepšími světovými značkami.